Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

Aktualności

Aktualności

Wolne terminy na Endoskopię

Drodzy Pacjenci, Wracamy do Was z badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego. Jeśli potrzebujesz wykonać gastroskopię lub kolonoskopię lub znasz kogoś, kto może z niej skorzystać, jesteśmy gotowi służyć profesjonalną opieką medyczną.

czytaj dalej
Projekt Unijny

„Zakup sprzętu medycznego oraz dostosowanie infrastruktury Szpitala Miejskiego w Żorach do aktualnych zagrożeń i potrzeb epidemiologicznych. Bezpieczny szpital – zakup urządzeń i środków dezynfekcyjnych”.

czytaj dalej
Porodówka

Masz pytania w sprawie oferowanej przez nas wielowymiarowej opieki nad kobietą i jej mającym się narodzić dzieckiem czy porodu w naszym szpitalu ? Zadzwoń do nas :730 555 972 lub napisz do nas: bobo@mzoz.zory.pl

czytaj dalej
Szczepienia COVID-19

Od dnia 13.05.2022 r., punkty szczepień mieszczące się na Dworcu PKP ul. Dworcowa 35 w Żorach, zostaje przeniesiony do Przychodni Miejskiej w Żorach  ul. Dąbrowskiego 20

czytaj dalej
Dni otwarte porodówki

Dni otwarte porodówki

czytaj dalej
Przeciwdziałanie COVID-19

Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o. są Beneficjentem środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID - 19 na finansowanie inwestycji budowlanej w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych w związku z COVID - 19.

czytaj dalej
Porody Rodzinne

Drodzy rodzice, informujemy że od 01 lipca wracają porody rodzinne!!!!! Poniżej publikujemy obowiązujące zasady.

czytaj dalej
Badania SARS-CoV-2

Informujemy, że w szpitalnym medycznym laboratorium diagnostycznym można wykonać szybki test immunochromatograficzny na obecność przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 . Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 32 43 41 224 w.162

czytaj dalej

W ramach umowy z Nardowym Funduszem Zdrowia udzielamy świadczeń z zakresu chirurgii ogólnej, ginekologii i położnictwa, pediatrii, neonatologii, chorób wewnętrzych.

Szpital Miejski w Żorach

ul. Dąbrowskiego 20

Numery telefonu:

32 43 41 224, 32 43 41 245

Adres e-mail:

szpital@mzoz.zory.pl

biuletyn informacji publicznej Miejskich zakładów Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o. o.

logo unii europejskiej

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.